Vēl mirkli esam kopā visi,

Saulaini un cerību pilni,

Vēl nezinām, ko pasaule mums nesīs,

Vēl nezinām, kas tajā sagaidīs.

Ar šodienu 9. klasei sākas pēdējais sparīgais darba cēliens Rucavas pamatskolā. 8. klase cītīgi pārbaudīja viņu gatavību eksāmeniem, sagatavojot dažādus piņķerīgus uzdevumus , ar 5. klasi kopīgi nodziedājām dziesmu, 4. klase pārbaudīja atjautību, 3. klase deva vērtīgu padomu nepaļauties uz ceriņu laimi, 2. klase sagatavoja vērtīgus padomus eksāmenu laikam, 1. klase pārbaudīja prasmi gan dzejoļu rakstīšanā, gan vērtīgu sakāmvārdu pabeigšanā, visi kopā ar 6. un 7. klasi sūtījām laba vēlējumus, veiksmi un zināšanu pārpilnību!

Tradicionāli, topošie absolventi skolas priekšā iestādīja rozes.

Lai izdodas!

Paldies 8. klasei par sirsnīgo pasākumu!

Uzreiz pēc Pēdējā zvana, 9. klase bija sagatavojusies arī savu absolventu gredzenu saņemšanai, daloties kopīgās jautrībās no skolas ikdienas un kavējās atmiņās skatoties attēlus no saviem piedzīvojumiem.