15.decembra rītā 1., 4. un 5.klases skolēni posās ceļā, lai dotos uz Liepājas koncertzāli Lielais dzintars, lai piedzīvotu divus jaukus Ziemassvētku brīnumus kopā ar Sniegavīru un Riekstkodi.

Koncerta pirmajā daļā pasaku par Riekstkodi bērniem stāstīja aktieris Kaspars Kārkliņš. Pasaku papildināja ar britu mākslinieces Emīlijas Karevas Vudardas veidotajām ilustrācijām, kuras rādīja lielajā ekrānā.

Koncerta otrajā daļā bērni skatījās multiplikācijas filmu „Sniegavīrs”. Filmas laikā tituldziesma „Pastaiga debesīs” izskanēja Liepājas mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas audzēkņa izpildījumā.

Abus Ziemassvētku stāstus mūzikas izpildījumā stāstīja Liepājas simfoniskais orķestris, kuru diriģēja britu diriģents Timotejs Hentijs.

Pēc koncerta skolēni pārrunās secināja, ka abus stāstus vienoja tas, ka stāstu varoņi piedzīvoja Ziemassvētku brīnumus, kuri ikdienā nevarētu notikt.

Skolotāja A.Ate