Skolēnu rudens brīvlaikā 25.oktobrī, mēs 9.klases skolēni un audzinātāja, izmantojām lielāko valsts simtgades dāvanu skolēniem un projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros,  apmeklējām teātra izrādi ”Liepāja - Latvijas galvaspilsēta”. Izrāde ir par vēsturiskiem notikumiem, kas palīdz mums labāk izprast Latvijas vēsturi un vairāk uzzināt tieši par 1918., 1919.gada notikumiem un cilvēkiem Liepājā. Izrāde ar Latvijas garšu. Ar mūsdienu tehnoloģiju palīdzību ataino senos notikumus, kuriem gan šogad, gan kopumā ir tik liela nozīme.

“Latvijas skolas somas ”piedāvātie pasākumi sedz ne tikai ieejas biļešu izmaksas, bet manuprāt, rosina skolēniem cienīt savu valsti, mācīties un strādāt.

9.klases skolniece Megija Zane Zeme

19.oktobrī 2. un 3.klases ar skolotājām brauca mācību ekskursijā uz Liepājas Amatnieku namu un Liepājas muzeju.

Ekskursija sākās Liepājas Amatnieku namā, kur mēs paši taisījām rokassprādzes no ādas. Pēc tam mēs apskatījām telpas, kur taisīja sveces, ziepes. Apskatījām kā meistare pin klūdziņas. Redzējām audējas pie lielajām stellēm un rotkali. Apskatījām dzintara krelles, kas bija 123 metrus garas. Amatnieku namā bija papagailis, kuru kāds meistars bija ienesis no ielas. Amatnieku namā ir veikaliņš, kurā var iegādāties viņu pašu darinātus suvenīrus.

Pēc Amatnieku nama mēs braucām uz Liepājas muzeju. Vispirms mēs apskatījām dažādas telpas gan par Liepājas, gan par Latvijas vēsturi. Tad mēs gājām uz pagrabstāvu, kur mēs redzējām daudz par Rucavu un tās apkārtni. Mums pēc tam bija nodarbība par senajiem gaismas ķermeņiem, kur mēs veidojām vaska sveces.

Ekskursija kopumā bija interesanta, uzzinājām daudz ko jaunu.

Henrijs 2.klase, Airita un Līga 3.klase.