Kopīgas sadarbības rezultātā 14.decembrī Rucavas sporta skolas bērniem tika noorganizēti Ziemassvētki.

Viss sākās ar anonīmām vēstulītēm par to, kur un kad jāierodas! Bērni pilnīgi slepeni ieradās norādītajās klasēs, kur noskatījās multiplikācijas filmiņu par Laimes lāci. Saņemot norādes, bērni kopā ar vecākiem caur kontrolpunktiem nonāca autobusā, kurš viņus nogādāja atpūtas vietiņā, lai kopīgi atpūstos un cienātos ar desiņām un tēju!

Ierodoties mežā, bērnus sagaidīja pārsteigums! Gluži nejauši nomaldījies Laimes lācis, kurš sildoties bija jau sagatavojis ugunskuru! Bērni palīdzēja Laimes lācim atgūt savu pazaudēto degunu, bez kura nebija iespējas sasmaržot Ziemassvētkus! Pateicībā par palīdzību, Laimes lācis uzkavējās un ar bērniem spēlēja dažādas spēles, kā arī izrotāja eglīti meža zvēriem ar līdzpaņemtajiem āboliem, burkāniem! Neiztikām  arī bez dāvanām, kuras bērniem sarūpēja mūsu sporta skolas trenere Daiga Gabrūna!

Paldies bērniem un vecākiem, kuri piedalījās!

Aizsākta ir jauna, ļoti skaista tradīcija!

Sporta skolas vecāku padomes pārstāve no Rucavas, Elīna Iņķe