2018.gada 18.decembrī Rucavas pamatskolā visi pulcējās uz ziemassvētku pasākumu. Pasākuma pirmajā daļā skolēni, kuri mācījušies labi un teicami saņēma pateicības rakstus un grāmatas.

Koncerta sākumā, skanot skolotāju dziedātai dziesmai “Reiz mežā dzima eglīte”, ienāca Ziemassvētku vecītis.

Ierodas sniega karaliene, kurai nepatīk ziemassvētki. Viņa cenšas sasaldēt tos, taču rūķi, piepildot zāli ar mīlestību un prieku caur dziesmām un dejām, ko rādīja klases savos priekšnesumos, tos atsaldē.

Mēs labi iejutāmies rūķu lomās kopā ar klases audzinātāju un mūzikas skolotāju.

Pēc pasākuma rīkojām Ziemassvētku loteriju, kura varētu aizsākties kā tradīcija katru gadu.

Šis pasākums izdevās lieliski, pateicamies vecākiem par palīdzību un visiem pārējiem, kuri atbalstīja, lai šie svētki izdotos.

Ela Edelmane, 8.klase

Foto - Arvils