Novembrī pie mums skolā viesojās Rucavas lielākie biškopji – Gatis un Natālija Grauduži, un Sanita Trumpika. Viņi skolēniem no 5.- 9.klasei un skolotājiem stāstīja par bišu dzīvi, kā iegūst medu, kā arī dažādus atgadījumus no biškopju dzīves. Varēja apskatīt biškopībā izmantojamus instrumentus, pielaikot tērpu un uzdot dažādus jautājumus.

Skolēniem bija interesanti uzzināt kā kļūt par biškopi un ko ir svarīgi zināt.

Lai nepaliktu garlaicīgi, tika piedāvāta radoša nodarbe – sveču gatavošana. Varēja veidot vienkāršas vaska svecītes vai arī liet formiņās izkausētu vasku un gaidīt, kad sacietē.

Visiem ļoti patika, ka varēja nogaršot dažādu veidu medu, bišu maizi un ziedputekšņus. Un ekskluzīvi, ka  garšojām Rucavas skolas bišu medu, kas tika iegūts vasarā, remontējot skolas jumtu. Skolas bites bijušas diezgan paklausīgas, tāpat, kā mēs un tagad ir atradušas citu mājvietu.

Rucavas pamatskolas 9.klase