Nacionālā kultūras mantojuma pārvalde uzaicināja Rucavas pamatskolu piedalīties 2018. gada Eiropas kultūras mantojuma dienās, kas būs veltīti Latvijas Republikas dibināšanai un attīstībai. Rucavas pamatskola pasākumā piedalīsies kā skolu programma ar devīzi - Valsts izveide un pašapziņa – vietas un notikumi, kas parāda starpkaru periodā sasniegto valsts pārvaldē un tautsaimniecībā, kā arī sabiedrības iesaisti valsts celšanā.

Šogad Rucavas pamatskolas ēkai apritēs 80 gadu kopš skolas ēka ir iesvētīta, simboliski, ka tieši šogad varam piedalīties Eiropas kultūras mantojuma dienās.

2018.gada 14.septembrī plkst. 14.00 Rucavas skolā gaidīsim ciemiņus uz pasākumu:

Rucavas skolas ēka no dažādiem skata punktiem

• Gleznās
  • Fotogrāfijās
  • Skolēnu zīmējumos
  • Periodikā
  • Vēsturiskā videostāstā par skolas ēkas tapšanu, saglabāšanu, pārvērtībām, nākotni.
  • Skolas ēkas un telpu apskate.

Lūdzam atsaukties tos rucavniekus, kam mājās ir gleznas un fotogrāfijas, kur redzama Rucavas skola. Vēlamies izveidot izstādi, lai redzētu kā skola ir mainījusies. Lūdzam sazināties ar direktori pa tālruni 20044585 vai e-pastā: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..