Kā katru pavasari maija otrajā nedēļā atzīmējam Ģimenes dienu. Rucavas pamatskolā svētku pasākums notika 9. maijā. Koncertā sākumskolas klases bija sagatavojušas dziesmiņu un dzejoli, dziedāja ansamblis, muzicēja mūzikas skolas audzēkņi, vecāko klašu skolēni skaitīja dzejoļus, 6.klase rādīja uzvedumu “Fui, peli, fui”. Pēc koncerta apbalvoja labākos zīmējuma (par zīmējumiem balsoja koncerta dalībnieki) un foto konkursa uzvarētājus. Zīmējumu konkursā – Kristians Kalnītis, Lāsma Lībeka, Katrīna Ate, Lauma van der Vena, Alise Ernstsone, Irbe van der Vena, foto konkursā – Aleksis Pričins, Marsels Skudra, Viesturs Knubis. Pasākuma noslēgumā skolēni, vecāki, vecvecāki, skolotāji veidoja kopīgu foto sirsniņas formā.

7.klase