Visi Rucavas pamatskolas skolēni, skolotāji un darbinieki no rīta 8.15 pulcējās pie barikāžu ugunskura. 7. un 8.klase skolēni pieminēja 26 gadus senus notikumus. Visi vēroja ugunskuru, malkojām tēju, centās sajusties kā tajās tālajā dienās.

Barikāžu piemiņas dienu noslēdza kopīga kino skatīšanās skolas zālē. Dokumentālo filmu “Tēva barikādes” mums sarūpēja projekts “Kinopunkts”. Arī pirmklasnieki uzmanīgi un nopietni visu vēroja līdz galam. Filma bērniem likās interesanta, smaga, nopietna, ļoti reālistiska. Bērni sacīja, ka pēc filmas noskatīšanās, no pārdzīvojumiem ir noguruši. Viņi atzina, filma tiešām bija jāredz, tā atainoja to, par ko stāsta pieaugušie. Daudzi pārrunāja, vai viņu radi arī ir bijuši barikādēs.

Rucavas pamatskolas direktore Liena Trumpika