1. un 2. jūnijā Rīgā Biķernieku kompleksajā sporta bāzē norisinājās Jauno satiksmes dalībnieku foruma fināls, kurā sacentās 32 labākās Latvijas skolu komandas. Sacensībās var piedalīties 3. - 5.klašu bērni.  Skolēniem bija jāveic 4.šķēršļu trases, pirmās palīdzības tests un manipulācija, tests satiksmes noteikumos, satiksmes drošībā un ceļa zīmju izvietošana maketā. No plkst. 11.00 – 19.00 norisinājās spraiga sacensība. Rucavniekiem – Elai Andželai Edelmanei, Anetei Kristīnei Teplovai, Gatim Skaram, Rodrigo Ģēģerim veicās labi un iegūta 4.vieta – 698,5 p. (tikai 10,5 punkti pietrūka no 3.vietas 709 p.).

Otrajā dienā notika sacensības netradicionālās disciplīnās – mešanas, ripināšanas mērķī u.c., kā pārsteigums - rucavniekiem kopvērtējumā 1.vieta