Piektdien, 22. februārī, Rucavas pamatskolā notika 9.klases gredzenu pasākums, par kuru atbildīgi bijām mēs un klases audzinātāja. Mūsu pasākums noritēja ļoti mierīgi, sirsnīgi, gaiši un priecīgi, ar lavandas sveču un pirmo sniegpulkstenīšu smaržu. Vecākiem un skolotājiem mēs ļāvām iejusties mājas atmosfērā, sēžot pie skaisti saklātiem galdiem un malkojot kafiju vai tēju. Pasākuma laikā mēs lasījām Rosārio Gomesa stāstus par dvēseli, kuros ietvertas dzīves gudrības, no kurām var mācīties visi un jebkurā vecumā. Šie stāsti lika aizmirst visas sliktās domas, domāt par labo un atpūsties.

Pasākuma beigu daļā mūsu audzinātāja Everesa Pričina pasniedza mums ļoti gaidītos, interesantā noformējumā iesaiņotos gredzenus ar skolas simbolu - dzeni.

Aiz cieņas pret skolu, mēs nodziedājām skolas himnu, kuru citas klases gredzenu vakarā nebija dziedājušas. Ceram, ka tas kļūs par tradīciju, lai ir iespēja biežāk dziedāt skolas himnu. Dzirdējām arī ļoti sirsnīgus vārdus no skolas direktores L.Trumpikas un mūsu sākumskolas klases audzinātājas M.Ceplenieces.

Un noslēgumā mēs visi cienājāmies ar kūku, uz kuras arī bija skolas simbols - dzenis. Paldies kūkas cepējai, jo kūka patiešām bija ļoti garšīga, katrs nogaršojām pa diviem gabaliņiem.

Tā mūsu svētki ir beigušies, un nu ir laiks kārtīgi gatavoties eksāmeniem.

9.klases skolēni Rucavas pamatskolā