Ir aizvadīts 4.februāris, kad 1.klase ar nepacietību gaidīja savus svētkus - "100 dienas skolā ". Satraukums visiem bija liels, jo tas taču notika pirmo reizi!

Kopš mācību gada sākuma pagājušas 100 dienas, un šis pasākums ir kā atskats uz to, ko bērni apguvuši.

Ciemos bija ieradušies 1.klases skolēnu vecāki, skolas direktore un 2.-4.klašu kolektīvi un skolotājas.

Pirmklasniekiem bija jāpierāda, ka viņi apguvuši Mazās Zīles gudrības: atkārtojuši burtus, prot lasīt un rakstīt, minēt mīklas, pildīt dažādus uzdevumus. Tāpat zina ciparus un prot rēķināt. Kas vislabāk patīk darīt skolā un kā viņi mācās draudzēties klasē. Skolēni dziedāja dziesmas, skandēja dzejoļus un rādīja teātri. Viņiem bija jāveic dažādi uzdevumi: jāraksta burti, jāizlabo kļūdas, jāatmin mīklas un jāizdomā vārdi.

Un tad sākās apsveikuma daļa. 2.-4.klašu kolektīvi sveica draugus – pārbaudīja zināšanas ar dažādiem uzdevumiem. Pēc tam katram dāvināja dāvaniņu: paštaisītu galda penāli, grāmatzīmi un apsveikumu. Noslēgumā direktore pasniedza pirmklasniekiem divas jaunas spēles, kuras tika izmēģinātas un spēlētas klasē. Kad uzdevumi bija sekmīgi paveikti, Bērni kopā ar draugiem un vecākiem gāja rotaļās. Vēlāk cienājās ar svētku ruleti.

M.Cepleniece